sprawdzone opinie prawdziwych Gości

Oficjalnie rozwiążemy umowę po upływie 14 dni kalendarzowych, a gdy to zrobimy, poinformujemy Cię o tym e-mailem. Zezwalamy na anonimowe opinie, aby pomóc Ci zebrać jak najwięcej opinii. Nasze eksperymenty pokazują, że gdy dostępna jest opcja anonimowej opinii, goście są bardziej skłonni do jej pozostawienia.

Rozwiązanie umowy w ten sposób jest znacznie szybsze niż w przypadku kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta. Goście, którzy przebywali w Twoim obiekcie, mogą wystawić opinię i ocenę od jednego do dziesięciu. Te opinie to świetny sposób na uzyskanie dodatkowych informacji na temat tego, jak ulepszyć Twój obiekt i usługi dla przyszłych gości. Możesz odpowiedzieć na opinie gości poprzez Extranet lub aplikację Pulse. Twoje odpowiedzi są sprawdzane przez nasz zespół przed ich opublikowaniem. Opinie w booking.com są wystawiane obiektom przez odwiedzających.

  • Niestety, nie każdy obiekt zgadza się na zapłatę bonem i to w obowiązku gości leży upewnienie się, że będą mogli go wykorzystać.
  • W takich przypadkach będziemy chronić Twoje dane w sposób opisany w niniejszym Oświadczeniu o ochronie prywatności.
  • Zastrzegamy prawo do sprawdzenia i zablokowania komunikacji, która według nas może zawierać złośliwą zawartość, spam albo może stanowić zagrożenie dla Ciebie, Dostawców usług turystycznych, Booking.com albo innych podmiotów.
  • Wnioski składane przez organy ścigania należy wysyłać zgodnie z wytycznymi dotyczącymi udostępniania danych organom ścigania.

Firma Booking.com zbiera i wykorzystuje informacje, które jej przekazujesz. Kiedy dokonujesz Rezerwacji usług turystycznych, jesteś proszony o podanie (przynajmniej) swojego imienia, nazwiska i adresu e-mail. W zależności wiadomości o świecie oświeca wszystkich od prawa, które ma do Ciebie zastosowanie, możemy być zobowiązani do dostarczenia pewnych dodatkowych informacji. Jeśli to Ciebie dotyczy, poniżej znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące Twojego kraju lub regionu.

wskazówek, jak otrzymywać więcej opinii od gości

W takim przypadku osoba, która dokonała rezerwacji, otrzymuje do wypełnienia formularz opinii, który może przesłać osobie, która zrealizowała pobyt, aby mogła impuls handlu praktyczne strategie handlowe dla zysku z gorących promocji go wypełnić. Wysyłamy e-maile z zaproszeniem do oceny obiektu około 48 godzin po wymeldowaniu. Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google.

  • Gdzie bezdomni by tu nie spali 11 h dzwoniłem bez skutecznie Jedynie co usłyszałem za każdym razem to „przykro mi” przez firmę booking .
  • Na stronie głównej wybieramy cel podróży, datę zameldowania i wymeldowania oraz ilość gości.
  • Jeśli chcesz zamknąć swój obiekt tylko na czas określony, zalecamy skorzystanie z funkcji przełączenia obiektu w tryb uśpienia, aby tymczasowo usunąć ofertę obiektu ze strony.
  • Twój dostawca portalu społecznościowego będzie w stanie przekazać Ci większą ilość informacji dotyczących sposobów wykorzystywania i przetwarzania Twoich danych, kiedy będziesz logować się za pośrednictwem danego portalu na Booking.com.
  • Jeśli dokonałeś zmian w swoim obiekcie i niektóre pokoje lub opcje zakwaterowania nie są już dostępne do rezerwacji, możesz je usunąć z naszej platformy.
  • Tak wygląda proces rezerwacji w przypadku ofert, które nie będą wymagały opłacenia pobytu z góry.

O tym, dlaczego warto odpowiadać także na pozytywne opinie na Booking, mamy osobny post na blogu. Możesz ograniczyć się do prostego “Dziękuję”, zachęcam jednak by przyjąć strategię, która zachęci Gości do powrotu, a pozostałych do wybrania Twojego obiektu. Na Booking.com możesz odpowiedzieć tylko na opinię zawierającą komentarz.

Po opublikowaniu, goście Booking.com mogą oceniać przydatność konkretnych pytań i odpowiedzi na stronie obiektu, gdzie taka sekcja jest włączona. Dzięki temu najpopularniejsze pytania będą wyświetlane na samej górze. Pomoże to nie tylko dokonywać rezerwacji z większą pewnością, ale również podejmować lepsze decyzje na podstawie wiarygodnych informacji dotyczących obiektów, w których goście chcą się zatrzymać.

Przygotowanie do powitania gości: Najczęściej Zadawane Pytania

Jeśli chcesz skorzystać z prawa dostępu lub usunięcia danych, wypełnij i wyślij formularz Wniosku dotyczącego danych osobowych dla klientów Booking.com. Możesz to zrobić, korzystając z adresu e-mail podanego w sekcji „Kto jest odpowiedzialny za przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem Booking.com i jak się z nami skontaktować? Jeśli posiadasz konto użytkownika Booking.com, za pośrednictwem naszej strony internetowej lub naszych aplikacji możesz uzyskać dostęp do znacznej części swoich danych osobowych.

Oświadczenie o ochronie prywatności i plikach cookies

Kolejnym źródłem informacji o użytkownikach są zintegrowane z naszą platformą usługi komunikacyjne. Umożliwiają one kontakt z Dostawcą usług turystycznych, u którego dokonałeś rezerwacji, w kwestii swojego pobytu. W niektórych przypadkach otrzymujemy też metadane na temat komunikacji (pod jaki numer dzwoniono, kto dzwonił oraz datę i długość połączenia). cardano spada 11% w niedźwiedzi handlu przez Jeśli musisz natychmiastowo i trwale usunąć pokój lub opcję zakwaterowania, mimo że masz zbliżające się rezerwacje, te rezerwacje pozostaną aktywne i będziesz musiał zakwaterować tych gości w pokoju lub opcji zakwaterowania o tym samym standardzie. Pomoże Ci to zapewnić gościom dobre wrażenia z pobytu, co zwykle przekłada się na lepsze opinie.

Booking.com z opcją komentowania opinii

Serwis chce być konkurencyjny cenowo, dlatego swoim klientom oferuje opcję wyrównania ceny. Jeśli zarezerwowaliśmy pobyt w danym obiekcie, a na innej stronie znaleźliśmy identyczne zakwaterowanie z tymi samymi warunkami, to otrzymamy zwrot różnicy w kosztach. Zresztą, stara dobra zasada rezerwacji wakacyjnych mówi, że nigdy nie należy ograniczać się do oferty jednego serwisu czy biura podróży. Usługi oferowane przez Booking.com nie są przeznaczone dla osób poniżej 16. Roku życia i nigdy nie będziemy zbierać ich danych, chyba że zostaną one dostarczone przez (i za zgodą) rodzica lub opiekuna prawnego. W niewielkiej liczbie przypadków może zaistnieć potrzeba zebrania danych osobowych dzieci poniżej 16.

1. Jak usunąć pokój lub opcję zakwaterowania, jeśli nie masz żadnych nadchodzących rezerwacji

Język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.

Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane. Takie informacje otrzymujemy również na temat wysyłanych przez nas powiadomieniach push.

Nasz serwis obejmuje także usługi stron trzecich, co ułatwia kwestie obsługi płatności za rezerwacje i sprawia, że pieniądze trafiają od Ciebie do Dostawców usług turystycznych. Usługodawcy ci udostępniają nam szczegóły dotyczące płatności, tak byśmy mogli odpowiednio zarządzać Twoją Rezerwacją usług turystycznych i dopilnować, żeby wszystko odbyło się bez problemów. Wszelkie informacje, które od nich otrzymujemy, mogą zostać powiązane z informacjami udostępnionymi przez Ciebie. Usługi Rezerwacji usług turystycznych Booking.com dostępne są nie tylko poprzez stronę i aplikacje mobilne Booking.com, ale są również zintegrowane z usługami rezerwacyjnymi naszych partnerów afiliacyjnych, których znajdziesz w internecie.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego, jak wykorzystujemy i udostępniamy innym dane, którymi się z nami dzielisz. Tak w skrócie przedstawia się kwestia gromadzonych przez nas informacji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, szczegółowe informacje znajdziesz poniżej. „Rezerwacja usług turystycznych” oznacza zamówienie, nabycie, opłacenie lub rezerwację Produktu turystycznego. Zadzwoń lub napisz do obiektu, czy też sprawdź wszystkie informacje o swoim pobycie.

W ramach naszej oferty usług ubezpieczeniowych współpracujemy z różnymi podmiotami. Pod poniższym hiperłączem znajdują się informacje o tym, jak dane są wykorzystywane i udostępniane do celów związanych z ubezpieczeniem oraz jakie są obowiązki, którym podlegają zaangażowane podmioty. Po to, by się z Tobą skontaktować i poinformować Cię o naszych najnowszych ofertach, w tym ofertach specjalnych, a także innych produktach lub usługach, które według nas mogą Cię zainteresować. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do dalszej lektury. Prosimy Cię o podanie danych w jednym celu – aby pomóc Ci zarządzać swoimi Rezerwacjami usług turystycznych online i zapewniać Ci usługi najwyższej jakości. Jeśli jesteś naszym partnerem biznesowym, zapraszamy do lektury „Oświadczenia o ochronie prywatności dla Partnerów Biznesowych”, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób Twoje dane są przetwarzane w ramach relacji biznesowych.

Kiedy będziesz korzystać z ich usług, możesz udostępnić swoje dane naszemu partnerowi biznesowemu, który z kolei przekaże je nam. Musimy tutaj zaznaczyć, że to Ty jesteś odpowiedzialny za powiadomienie odpowiednich osób o tym, że ich dane zostały nam przez Ciebie udostępnione. Musisz upewnić się, że osoby te rozumieją i zgadzają się na to, w jaki sposób Booking.com może wykorzystać ich dane (jak zostało to opisane w tym „Oświadczeniu o ochronie prywatności”). Masz między innymi prawo, aby w każdej chwili przejrzeć swoje dane osobowe, które przechowujemy, oraz zażądać dostępu do nich lub ich usunięcia, przesyłając niniejszy formularz.

Ciasteczka mogą być wykorzystywane na różne sposoby, na przykład w celu zagwarantowania, że strona Booking.com działa poprawnie, aby analizować ruch na niej lub na potrzeby reklamowe. Polegamy na Tobie jeśli chodzi o kompletność, dokładność i aktualność Twoich danych osobowych. Prosimy o możliwie jak najszybsze informowanie nas o wszelkich zmianach w Twoich danych osobowych lub nieścisłościach w tym zakresie.

Niektóre strony internetowe posiadają funkcje „Do Not Track”, które pozwalają poinformować stronę internetową, aby przestała Cię śledzić. Obecnie nie obsługujemy funkcji zapobiegającej śledzeniu, „Do Not Track”. Czasami umieszczamy piksele w wiadomościach e-mail, takich jak biuletyny. „Piksel” to plik elektroniczny o wielkości pojedynczego piksela, który jest umieszczany w wiadomości e-mail i ładuje się po jej otwarciu. Za pomocą pikseli w wiadomościach e-mail możemy sprawdzić, czy wiadomość została dostarczona, czy i kiedy ją przeczytałeś oraz co kliknąłeś.

Cerrar menú